Zdjęcie pracownika DANROB

Poznaj
Synergis

Nasz proces polega na ciągłym przepływie wiedzy oraz pomysłów. kontrahentów nie traktujemy jak zleceniodawców, a jak partnerów. Słuchamy ich uważnie, rozumiemy ich potrzeby, cenimy ich zaangażowanie.Uczymy się od innych i chcemy dzielić się wiedzą. Inspirują nas ludzie. Jesteśmy zorientowani na nieszablonowe myślenie i indywidualne podejście.

Synergy is the heart of our process

Od kilkunastu lat projektujemy zarówno maszyny seryjne, jak i maszyny na indywidualne zamówienie. Dzięki ciągłej cyrkulacji pomysłów i wiedzy doskonalimy jakość, detale, technologie i nas samych jako zespół.

Ilustracja

Działamy
synergicznie

Doświadczenie z ciągłego, wieloletniego ulepszania maszyn seryjnych wykorzystujemy przy projektach powstających na specjalne zamówienie. Projekty indywidualne wpływają zaś na innowacyjne rozwiązania wprowadzane do urządzeń seryjnych.

Kliknij, żeby przejść szybki proces przygotowany z myślą o nowych klientach

Zdjęcie broszur
Ilustracja synergis

jakość

Tworząc nasze maszyny zawsze dbamy o najwyższą jakość detali i wykończenia, ciągle doskonalimy jakość maszyn seryjnych oraz na specjalne zamówienie

pomysły

Pomysły które towarzyszą doskonaleniu naszych urządzeń z serii CTCM, Omega, Sigma wykorzystujemy projektując rozwiazania na specjalne zamówienie dla naszych partnerów

doświadczenie

Doświadczanie zdobyte w trakcie 12 lat pracy nad urządzeniami seryjnymi i na specjalne zamówienie nauczyło nas że przepływ wiedzy, dobra komunikacja i szczery transparentny proces pozwala na łatwą migrację z maszyn innych producentów na nasze.

wiedza

Wiedza dotycząca uspujniania standardów pracy z dużymi podmiotami. Nasz ciągle rozwijany i elastyczny proces zapewnia obsługę korporacjnyjnych specyfikacji. Wiedza sprawia że doskonale sobie radzimy ze spełnianiem wymagań

Wyróżnia nas synergia

Dbamy o nasze maszyny i o komfort ich wdrażania, ciągle doskonalimy SUPPORT."Jesteśmy po to, żeby wspierać i pomagać - na wszystkich etapach współpracy.

Doskonała komunikacja

Jakość i profesjonalizm

Indywidualne podejście

terminowość i krótki lead time

niezawodny, zdalny serwis

Przepis na sukces

Dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i kulturą pracy. Prowadzimy program praktyk dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych, dzięki któremu młodzi ludzie mogą stawiać pierwsze zawodowe kroki w przyjaznym, dynamicznym środowisku i uczyć się od ekspertów. Wielu z naszych obecnych członków zespołu zaczynało w Danrob jako praktykanci. Wierzymy w organiczny HR i w to, że miejsce pracy może być drugim domem.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

zadaj nam pytanie za pomocą poniższego formularza kontaktowego. na twoją wiadomość odpowiemy w 24 godziny