Productronica 2021

Productronica 2021 – Danrob wśród światowych innowatorów

2021 rok zakończyliśmy z przytupem! W dniach 16-19 listopada braliśmy udział w prestiżowych międzynarodowych targach Productronica w Monachium.  

Zdjęcie maszyny DANROB

Productronica to wiodące na świecie targi prezentujące najnowsze osiągnięcia i kierunki rozwoju w sektorze elektroniki i produkcji. W czasie targów Productronica co roku spotykają się liderzy branży, reprezentujący zarówno wielkie firmy jak i innowacyjne start-upy.

Zdjęcie maszyny DANROB

Wśród kilkuset wystawców znalazło się także miejsce dla DANROB, producenta maszyn seryjnych oraz integratora rozwiązań automatyki przemysłowej w branży automotive. To dla nas duży krok, z którego jesteśmy bardzo dumni. W ciągu tych trzech intensywnych dni odbyliśmy dziesiątki wciągających rozmów, poznaliśmy wielu znakomitych specjalistów, stworzyliśmy podwaliny pod nowe biznesowe relacje, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie. Dzięki sukcesowi na tak poważnych światowych targach zyskaliśmy nową energię i wiemy, że rozwijamy się w kierunku, który pozwoli nam konkurować z największymi graczami z branży automatyki przemysłowej dla rynku automotive. Obok takich wystawców jak Metzner prezentowaliśmy nasze najlepsze maszyny do cięcia: CTCM S-line 4000 do cięcia rur korygowanych w szczycie oraz OMEGA R-line 4000 do cięcia rur i przewodów z tworzyw sztucznych. Mogliśmy opowiedzieć o naszej firmie, o tym jak postrzegamy przemysł 4.0 i innowacje w automatyce przemysłowej. Pokazywaliśmy także produkowane przez nas maszyny na specjalne zamówienie. Dzięki udziałowi w targach Productronica znaleźliśmy się w gronie najlepszych producentów maszyn oraz urządzeń dla przemysłu automotive. 

Zdjęcie maszyny CTCM S-LINE 4000

Udział w targach pokazał nam także siłę naszego zespołu. Aby się przygotować do tego wymagającego logistycznie przedsięwzięcia, sami musieliśmy działać jak świetnie zaprojektowana maszyna. Sukces na targach Productronica zawdzięczamy kilku miesiącom pracy naszych robotyków, mechaników, projekt managerów, handlowców. Chcieliśmy aby nasz wizerunek oddawał to, jaką jesteśmy firmą i dlatego też zdecydowaliśmy się na rebranding. We współpracy z projektantami ze studia Jest Idea powstał nasz nowy, kompleksowy wizerunek z unowocześnionym znakiem, stoisko, publikacje, nowa strona internetowa.

Zdjęcie maszyny DANROB

W kolejny rok wkraczamy z entuzjazmem i ambicjami sprostania jeszcze większym wyzwaniom.

Facebook

LinkedIn