Zdjęcie pracownika DANROB

Poznaj nas

DANROB to innowacje tworzone z szacunkiem i empatią. Rdzeniem naszego podejścia do pracy jest budowanie świetnych, partnerskich relacji.

Nasze wartości

Nasze projekty budujemy z dbałością o dobrą komunikację i otwarty, szybki przepływ informacji. Dzięki indywidualnemu podejściu i nieszablonowemu myśleniu tworzymy innowacyjne, dopracowane w szczegółach maszyny.

To dla nas ważne

Zaufanie
Empatia

Chcemy w oparciu o szacunek, empatię i zaufanie budować dobre relacje między ludźmi, a dzięki temu tworzyć dynamiczne środowisko, w którym rodzą się innowacyjne rozwiązania zmieniające rynek automotive.

Zespołowość
Synergia

Rozumiemy potrzeby naszych partnerów, potrafimy słuchać, działamy dynamicznie i elastycznie. W DANROB innowacje i doskonale zaprojektowane maszyny tworzone są przez świetnie dobrany zespół otwartych ludzi.

Dynamiczność
Elastyczność

Rozwijamy się we wspólnym działaniu. Jesteśmy dumni z naszych ludzi, z naszych osiągnięć, wytrwałości i odwagi. Naszym celem jest rozwój liczony w pozytywnych relacjach z ludźmi, ciągłej profesjonalizacji 
i w ambitnych wyzwaniach, którym wspólnie uda się sprostać. Wierzymy w synergię, która wyzwala najlepsze pomysły.

Najwyższa
Jakość

To właśnie dzięki jakości tworzonej przez ludzi oddanych swojej pracy odpowiadamy na najwyższe profesjonalne standardy rynku automotive. Myślimy odpowiedzialnie o przyszłości.

Otwartość
Kreatywność

Jesteśmy odważnym zespołem, który nie boi się myśleć „out of the box”, jesteśmy perfekcjonistami, nasz proces jest szybki i transparentny.

Referencje

tworzymy od podstaw maszyny na indywidualne zamówienie oraz serie maszyn, zawsze kierując się dążeniem do najwyższej jakości i partnerskiej współpracy

Co o nas mówią?
„Spółkę cechuje wysoki standard wykonywanych projektów, a także dbałość o satysfakcję i czas kontrahenta wyrażający się w terminowej i rzetelnej realizacji powierzonych zadań.”
Jacek Gurdziołek
Group TRW Polska Sp. z o.o.
„Szczególnie ważnym aspektem we współpracy z firmą Danrob jest duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów. Osoby kontaktowe są kompetentne, z dużym doświadczeniem, otwarte na innowacje i rozwiązywanie problemów”.
Janusz Matusik, Tomasz Bielak
Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
Kariera w DANROB

Są wśród nas automatycy, konstruktorzy, mechanicy, elektrycy, tokarze, logistycy, operatorzy CNC, frezerzy, tokarze, liderzy projektów i kierownicy produkcji. Cały zespół działa, jak świetnie zaprojektowana maszyna.

Z nami możesz rozwijać się na każdym etapie swojej kariery. Poszukujemy doświadczonych specjalistów, ale jesteśmy też otwarci na osoby, które dopiero zaczynają swoją kerierę zawodową oraz studentów.

Dowiedz się dlaczego warto z nami pracować i przyjrzyj się aktulanym ofertom pracy.

Timeline

Jesteśmy dumni z tego jak pracujemy i z tego, co udało nam się osiągnąć w ciągu 12 lat wspólnego działania. Sprostaliśmy wielu ambitnym wyzwaniom, ciągle doskonalimy nasze produkty i rozwijamy się jako zespół.

Pracownik firmy DANROB

2010 - 2011

DANROB powstał w 2010 roku jako spółka Roberta Tomzika i Daniela Kubackiego, dwóch przyjaciół, których połączyła pasja do modelarstwa. U początku firmy stała myśl o budowaniu maszyn do produkcji biopaliw. Do naszych pierwszych projektów należało sito do przesiewu trociny drzewnej oraz linia urządzeń do produkcji biomasy.

2012 - 2013

Po dwóch latach działalności zmieniliśmy nasz profil rozpoczynając przygodę z budową urządzeń dla przemysłu automotive. W 2012 roku narodziła się nasza flagowa, najdłużej rozwijana linia urządzeń seryjnych – CTCM, przeznaczona do cięcia w szczycie rur korugowanych. Pierwszy model, CTCM100, powstał dla firmy DELPHI. Do dzisiaj w fabrykach DELPHI pracuje 26 maszyn wyprodukowanych przez DANROB. Przełomowym rokiem był dla nas rok 2013. Wówczas to przenieśliśmy nasz zakład na Zabłocie – do historycznej przemysłowej dzielnicy Krakowa, gdzie – choć ciągle powiększamy kubaturę dla naszych biur i hal produkcyjnych – pracujemy do dzisiaj. Uzyskaliśmy wówczas także patent na nasze rozwiązanie do cięcia rur korugowanych (patent nr 225855).

2014 - 2016

W kolejnych latach wykonaliśmy m.in. projekty dla Valeo (stanowisko do podwodnej detekcji wycieków w chłodnicach i stanowisko do porównawczego testu szczelności rdzeni chłodnic (biplatyna)), projekty frezarki CNC do obróbki profili aluminiowych oraz stanowisko do namaczania i odwirowywania elementów do produkcji wszczepianych soczewek. W 2015 roku powstała maszyna CTCM400, służąca do cięcia wzdłużnego rury korugowanej. Rok później otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001: 2015, utworzyliśmy dział Automatyki i Robotyki oraz wprowadziliśmy na rynek pełną linię do podawania i cięcia rur korugowanych CTCM S-line 4000.

2017 - 2018

Kolejne lata przyniosły, poza kolejnymi ważnymi zaleceniami, duży wzrost zatrudnienia i rozwój parku maszynowego. W roku 2018 zrealizowaliśmy niemal 100 projektów. Zamykaliśmy rok 2018 zatrudniając 25 osób i pracując w nowej hali o powierzchni 300 m2. Zostaliśmy także wyróżnieni ważną dla nas nagrodą – Innowatorem Małopolski, prestiżowym tytułem przyznawanym prężnym i innowacyjnym firmom, będącym idealnym partnerem biznesowym dla wymagających klientów.

2019 - 2022

Od kilku lat wykonujemy mniej projektów w skali roku, ale są one większe i bardziej złożone. Planujemy budowę nowych hal produkcyjnych. Zwiększamy zatrudnienie, rozwijamy park maszynowy. Współpracowaliśmy dotąd z kontrahentami z Niemiec, Rosji, Włoch, Tunezji, Maroka, Albanii. Chcemy rozszerzać nasz eksport i wykorzystywać nasze zdolności operacyjne oraz wypracowane standardy aby zmieniać europejski rynek automotive.
Zaufali nam
Mapa z dostawami maszyn DANROB

Kliknij, żeby przejść szybki proces przygotowany z myślą o nowych klientach

Zdjęcie broszur

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

zadaj nam pytanie za pomocą poniższego formularza kontaktowego. na twoją wiadomość odpowiemy w 24 godziny