Zdjęcie maszyn DANROB

jesteśmy zorientowani na transparentny proces projektowy oraz dobrą i szybką współpracę. Nasze oferty są klarowne, pozbawione ukrytych kosztów, a serwis responsywny i kompleksowy.

Czas reakcji na zgłoszenie 24h. Rozwiązanie problemu 0d 7 do 14 dni. Jeżeli wybierzesz w konfiguracji urzadzenia opcję ze zdalnym serwisem (Tosibox) to w takim przypadku serwis urzadzenia z pomocą naszego automatyka odbywa się całkowicie zdalnie. W przypadku urzadzenia bez takiej opcji zapewniamy serwis w ramach naszego pakietu Danrob Service Team pojawi sie u Ciebie nasz zespół mechanik + automatyk i rozwiąże nurtujące Cię problemy. Wszytkie błędy maszyny są oprogramowane.
Proces projektowy rozpoczyna się od konsultacji w dziale konstrukcyjnym po przenalizowaniu wytycznych klienta. Tworzymy wstępną koncepcje urządzenia, którą konsultujemy z działem automatyki. Ogólny zarys projektu zostaje przedstawiony klientowi i następnie dział konstrukcyjny przystępuje do projektowania. Podczas pracy nad projektem odbywają się spotkania na zasadzie konsultacji nad szczegółowymi rozwiązaniami. Kiedy projekt jest ukończony w znacznym stopniu odbywa się większe spotkanie, na którym są obecni przedstawiciele wszystkich działów w firmie czynnie uczestniczących w budowie maszyn (lider projektu, konstruktor, mechanik, automatyk, elektryk). Takie spotkanie ma na celu dodatkowe zoptymalizowanie rozwiązań i eliminacje potencjalnych błędów konstrukcyjnych już na tym etapie. Po aktualizacji projektu 3D, zostaje przedstawiony klientowi – zawsze staramy się omawiać projekt z klientem – jest to najważniejszy etap projektowania. Po akceptacji ze strony klienta wykonywane są rysunki wykonawcze oraz zamawiane elementy handlowe na potrzebę realizacji budowy urządzenia.
Średni czas realizacji wynosi od kilu do kilkudziesięciu tygodni w zależności od:
– stopnia skomplikowania urządzenia
– specyfiki i dostępności komponentów składowych
– aktualnego obłożenia projektowego i wykonawczego
Dokumentacja jest niezbędnym dokumentem dostarczanym razem z maszyną i niezależnie od stopnia skomplikowania składa się z:
– deklaracja CE
– DTR (Dokumentacja Techniczno-Ruchowa)
– instrukcja przeglądów i remontów
– schemat elektryczny
– schemat pneumatyczny
– dokumentacja rysunkowa 2D
Czas oczekiwania na odpowiedz jest uzależnione od aplikacji. Po otrzymaniu zapytania w tym samym dniu potwierdzamy przyjęcie zapytania. Następnie kontaktujemy się z inżynierem prowadzącym projekt by ustalić datę spotkania online w celu wyjaśnienia wszystkich zagadnień zapytania. Jestem przekonany, że nasi klienci śmiało mogą potwierdzić że sprawnie organizujemy spotkania oraz szybko przygotowujemy oferty.
Na zgłoszenia serwisowe odpowiadamy w trybie pilnym. Jeżeli maszyna jest wyposażona w urządzenie TOSIBOX to nasz czas reakcji jest tego samego wraz z realnym wsparciem.
Projekt koncepcyjny maszyny jest przeważnie ustalany na pierwszym spotkaniu w zespole konstruktorów, a finalna wersja projektu najczęściej zostaje wykreowana po kilku spotkaniach wewnętrznych i spotkaniach z klientem.
Cały czas zwiększamy nasz zasięg. Na chwile obecną jesteśmy w kilku krajach Europejskich
Innowator Małopolski 😊
Valeo
Aptiv
Sews Cabind Polska
Sews Cabind Italy
Sebn-Bornetze
Nexteer
ZF Group
BorgWarner
Hutchinson
Muzeum Fabryka 'Emalia’ Oskara Schindlera’
Vesuvius

Masz inne pytanie?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub zadzwoń!

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami

zadaj nam pytanie za pomocą poniższego formularza kontaktowego. na twoją wiadomość odpowiemy w 24 godziny