Zdjęcie maszyn DANROB

Transparent design process and good and smooth cooperation are our priorities. Our offers are clear and free of any hidden costs; our service is responsive and comprehensive.

Time of response for reported problem: 24h. Time of problem solving: 7 – 14 days. Once you selected the option of remote service (Tosibox) in the equipment configuration, the machine is serviced by our automation technician fully on-line. For machines without this option, we provide service within the Danrob Service Team package and our mechanics and automation technicians will come to you to solve the problems. All machine faults are programmed.
Proces projektowy rozpoczyna się od konsultacji w dziale konstrukcyjnym po przenalizowaniu wytycznych klienta. Tworzymy wstępną koncepcje urządzenia, którą konsultujemy z działem automatyki. Ogólny zarys projektu zostaje przedstawiony klientowi i następnie dział konstrukcyjny przystępuje do projektowania. Podczas pracy nad projektem odbywają się spotkania na zasadzie konsultacji nad szczegółowymi rozwiązaniami. Kiedy projekt jest ukończony w znacznym stopniu odbywa się większe spotkanie, na którym są obecni przedstawiciele wszystkich działów w firmie czynnie uczestniczących w budowie maszyn (lider projektu, konstruktor, mechanik, automatyk, elektryk). Takie spotkanie ma na celu dodatkowe zoptymalizowanie rozwiązań i eliminacje potencjalnych błędów konstrukcyjnych już na tym etapie. Po aktualizacji projektu 3D, zostaje przedstawiony klientowi – zawsze staramy się omawiać projekt z klientem – jest to najważniejszy etap projektowania. Po akceptacji ze strony klienta wykonywane są rysunki wykonawcze oraz zamawiane elementy handlowe na potrzebę realizacji budowy urządzenia.
Średni czas realizacji wynosi od kilu do kilkudziesięciu tygodni w zależności od:
– stopnia skomplikowania urządzenia
– specyfiki i dostępności komponentów składowych
– aktualnego obłożenia projektowego i wykonawczego
Dokumentacja jest niezbędnym dokumentem dostarczanym razem z maszyną i niezależnie od stopnia skomplikowania składa się z:
– deklaracja CE
– DTR (Dokumentacja Techniczno-Ruchowa)
– instrukcja przeglądów i remontów
– schemat elektryczny
– schemat pneumatyczny
– dokumentacja rysunkowa 2D
Czas oczekiwania na odpowiedz jest uzależnione od aplikacji. Po otrzymaniu zapytania w tym samym dniu potwierdzamy przyjęcie zapytania. Następnie kontaktujemy się z inżynierem prowadzącym projekt by ustalić datę spotkania online w celu wyjaśnienia wszystkich zagadnień zapytania. Jestem przekonany, że nasi klienci śmiało mogą potwierdzić że sprawnie organizujemy spotkania oraz szybko przygotowujemy oferty.
Na zgłoszenia serwisowe odpowiadamy w trybie pilnym. Jeżeli maszyna jest wyposażona w urządzenie TOSIBOX to nasz czas reakcji jest tego samego wraz z realnym wsparciem.
Projekt koncepcyjny maszyny jest przeważnie ustalany na pierwszym spotkaniu w zespole konstruktorów, a finalna wersja projektu najczęściej zostaje wykreowana po kilku spotkaniach wewnętrznych i spotkaniach z klientem.
Cały czas zwiększamy nasz zasięg. Na chwile obecną jesteśmy w kilku krajach Europejskich
Valeo
Aptiv
Sews Cabind Polska
Sews Cabind Italy
Sebn-Bornetze
Nexteer
ZF Group
BorgWarner
Hutchinson
Muzeum Fabryka ‘Emalia’ Oskara Schindlera’
Vesuvius

Any other question?

Fill this form to contact us or just call!

We are looking forward to doing business with you.

ask the question using the contact form below - we will answer - within 24 h