Zdjęcie narzędzi

Aktualne oferty
pracy i stażów

Nasz zespół stale się rozrasta, chcemy nawiązywać współpracęz ludźmi podzielającymi nasze wartości, stosunek do pracy i wizję przyszłości. Dołącz do nas

Baza ofert
AGH Racing
Wspieramy AGH Racing – inicjatywę studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, którzy projektują i budują bolidy wyścigowe klasy Formuła Student. Poprzez realizowanie pasji w zaawansowanych i interdyscyplinarnych projektach studenci z powodzeniem startują w międzynarodowych zawodach inżynierskich. Braliśmy udział w realizacji rakiety hybrydowej Skylark, która wzięła udział w zawodach w Portugalii.
AGH Space Systems
Współpracujemy z AGH Space Systems- studenckim zespołem konstrukcyjnym działającym przy Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Studenci zajmują się rozwijaniem technologii przemysłu kosmicznego, a dokładniej budowaniem rakiet, łazików marsjańskich czy lądowników. planetarnych.
Praktyki dla studentów
Aktywnie prowadzimy praktyki dla studentów kierunków takich jak elektryka, automatyka, mechanika i budowa maszyn, logistyka oraz inne. Jesteśmy otwarci na współpracę. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dokładniejszych informacji oraz poinformuj, jaki obszar Cię interesuje. Współpraca z nami to świetna okazja do zdobycia pierwszego doświadczenia oraz rozwinięcia wiedzy praktycznej i teoretycznej, pracując w naszym wykwalifikowanym zespole.
Zdjęcie DANROB
Zdjęcie DANROB
Zdjęcie DANROB
Zdjęcie DANROB
Zdjęcie DANROB
Zdjęcie DANROB

Zapraszamy do kontaktui współpracy z nami

zadaj nam pytanie za pomocą poniższego formularza kontaktowego. na twoją wiadomość odpowiemy w 24 godziny