Masz pytania? Zadzwoń lub napisz: tel. +48 518 925 634 biuro@dan-rob.com

O firmie

Dynamicznie rozwijająca się firma DANROB swoją działalność koncentruje na projektowaniu i budowie maszyn. Konstruowanie zaczyna się już w momencie spotkania z klientem. Stawiamy na nowatorskie i dedykowane projekty by skutecznie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Od 2016 roku stosuje system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 : 2015 w zakresie projektowania, produkcji maszyn i urządzeń.

 

Doświadczona kadra inżynierska jest w stanie sprostać największym wymaganiom, stawianym przez klientów zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Urządzenia projektujemy w programie SOLIDWORKS. Stosowanie najnowocześniejszych technik konstrukcji, wspomagane rzetelnością specjalistów doprowadziło to stworzenia własnego parku maszynowego. Umożliwia to wykonanie większości podzespołów do maszyn we własnym zakresie.

Analiza

Aby osiągnąć sukces na niezwykle konkurencyjnym rynku, firma DANROB skupia się na wnikliwej i rzetelnej analizie każdego projektu. Dział projektowy dostosowuje urządzenia marki DANROB do ciągle zmieniającego się rynku automotive.

Budowa

W fazie budowy urządzeń nasi inżynierowie skupiają się na detalach. Zespół produkcyjny DANROB przy budowie maszyn używa komponentów firm oferujących najwyższą jakość produktów. Maszyny brandu DANROB powstają głownie na bazie własnych podzespołów.

Pomysł

Zainspirowani różnorodnymi wymaganiami klientów za cel stawiamy sobie tworzenie innowacyjnych rozwiązań.

Projekt

Zespół DANROB po wnikliwej analizie koncentruje się na etapowym tworzeniu dedykowanego projektu.

Satysfakcja

Bądź na tyle blisko swoich klientów, aby powiedzieć im czego chcą, zanim sami się na to zdecydują. – Steve Jobs

Wizja

Cechą charakteryzującą firmę DANROB i jej działanie na rynku w dziedzinie produkcji maszyn, jest dotrzymywanie kroku dynamicznie rozwijającemu się rynkowi automotive. Ciągłe obserwowanie trendów w branży motoryzacyjnej pozwala na szybką reakcję na potrzeby klientów.

Gwarancja jakości

Oznakowanie CE to symbol deklaracji producenta, oznaczający zgodność z wymaganiami dyrektyw obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.
Wytyczne te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i środowiska. Określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować.

Certyfikat

Maszyny i urządzenia projektowane są zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa. Spółka posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 : 2015 w zakresie projektowania, produkcji maszyn i urządzeń.

Timeline

2016
CTCM 5OO
CTCM S-line 4OOO

2015
Seria CTCM
Wprowadzenie pierwszych automatów do cięcia rur korugowanych
Rozbudowanie oferty o CTCM 2OO

2014
Testery szczelności
Budowa urządzenia do testu szczelności chłodnic pod
wysokim ciśnieniem (BURST TEST)
Wdrożenie systemów sprawdzania gabarytów i szczelności VALEO Skawina

2013
System DES
Wdrożenie Diameter Exchange System, dzięki któremu przezbrajanie i cięcie rur korugowanych o różnych średnicach nabiera szybkości

2012
Największym i najważniejszym projektem była konstrukcja automatu CNC do frezowania pokryw gascoolera OS1
Budowa urządzenia CTCM 4OO z modułem cięcia wzdłużnego
Zautomatyzowanie linii do testu ciśnieniowego z użyciem COBOTA

Nasza firma dynamicznie się rozwija

Dołącz do nas

Spośród aktualnie dostępnych stanowisk wybierz to, które Cię interesuje

  • Konstruktor
  • Kierownik produkcji
  • Mechanik maszyn
  • Programista
Kontakt